Witaj w ósmym wymiarze
Nowe Audi Q8

Muskularna bryła przestronnego SUV-a opisana dynamiczną linią coupé na nowo definiuje pojęcie komfortu. Przełomowe rozwiązania techniczne wyznaczają nowy wymiar wsparcia kierowcy i zapewniają intuicyjną komunikację z samochodem. Wyjątkowe połączenie potężnej mocy i zwinności to obietnica doskonałej kontroli nad pojazdem w każdym terenie i każdych warunkach. Oto nowy wymiar tego, co znasz. Oto nowe Audi Q8.

Zapisz się na jazdę testową
Wypełnij formularz lub zadzwoń 42 620 09 29

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Krotoski – Cichy sp. z o. o. sp. k. (KRS: 0000304253) numeru telefonu dla celów przekazania informacji marketingowej. Podanie moich danych osobowych było dobrowolne i świadome. Poinformowano mnie o przysługujących mi prawach, w szczególności o prawie cofnięcia zgody w każdym czasie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

W ramach zgody możemy podjąć z Panią / Panem kontakt w formie połączenia telefonicznego, wiadomości tekstowej lub/i multimedialnej.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji marketingowych od Krotoski – Cichy sp. z o. o. sp. k. (KRS: 0000304253). Podanie moich danych osobowych było dobrowolne i świadome. Poinformowano mnie o przysługujących mi prawach, w szczególności o prawie cofnięcia zgody w każdym czasie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną ofertę produktową w zakresie działalności dealerskiej oraz działalności agenta ubezpieczeniowego.

Prosimy o potwierdzenie zapoznania się z poniższą informacją:
1. Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w drodze powyższego formularza jest Krotoski Cichy Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Niciarnianej 51/53, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000304253, (dalej także jako Spółka).
2. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: ul. Niciarniana 51/53, 92-320 Łódź, e-mail: dane.osobowe@krotoskicichy.com, nr tel.: 785 012 459.
3. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji czynności przed zawarciem umowy zlecenia.
W przypadku zaznaczenia jednej z powyższych zgód marketingowych, dane przetwarzane będą również w celu marketingu towarów i usług Spółki.
4. Dane osobowe będą przetwarzanedo momentu odstąpienia od zamiaru zawarcia umowy lub do chwili realizacji umowy, oraz dalej do momentu przedawnienia roszczeń plus 6 miesięcy powyżej tego terminu (do chwili wygaśnięcia prawdopodobieństwa roszczeń).
W przypadku zaznaczenia jednej z powyższych zgód marketingowych, dane przetwarzane będą do chwili wycofania zgody (dotyczy tylko przetwarzania dla celu marketingowego).
5. Kategorie odbiorców:
- podmioty administrujące stroną internetową, podmioty administrujące systemami teleinformatycznymi Spółki;
- w przypadku wyrażenia zgody marketingowej: podmioty wykonujące na rzecz Spółki zadania związane z marketingiem towarów i usług, np. agencje reklamowe, organizatorzy eventu, callcenter.
6. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany.
7. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego.
8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak podania danych osobowych spowoduje niemożność umówienia usługi z użyciem formularza internetowego.

Ósmy wymiar piękna
Stylistyka zewnętrzna

Muskularna ośmiokątna osłona chłodnicy Singleframe i wysunięty przedni spoiler oraz mocno zaakcentowane wloty powietrza potwierdzają pewny siebie charakter Audi Q8. Linia dachu elegancko opada ku tyłowi i przechodzi w delikatnie pochylone słupki D. Wiele detali przywodzi na myśl stylistykę pierwszego Audi quattro. Mocne kontury i atletycznie napięte powierzchnie oddają poczucie siły, wyrafinowania i niecodziennej dynamiki stałego napędu na cztery koła. Tylne reflektory zostały połączone pasem świetlnym LED biegnącym przez całą szerokość pokrywy bagażnika.

Widok z przodu

Widok z boku

Widok z tyłu

Stylowy i off-roadowy

Audi Q8 łączy w sobie cechy eleganckiego i luksusowego czterodrzwiowego samochodu biznesowego z praktyczną wszechstronnością dużego SUV-a, który poradzi sobie w trudnym terenie. Wydatne nadkola mogą zmieścić koła o rozmiarze 22 cali. Spojler, listwy wykańczające nadkola, listwy drzwi i dyfuzor mają kontrastowy kolor, by jeszcze mocniej podkreślić off-roadowy wygląd auta.

Cyfrowy spektakl świetlny

Inteligentne oświetlenie

Cyfrowy spektakl świetlny

Nowe opcjonalne wielowarstwowe reflektory HD Matrix LED rozświetlają mroki nocy w nowoczesny i inteligentny sposób. Precyzyjny strumień światła doświetla zakręty i automatycznie dostosowuje się do sytuacji na drodze. Dzięki temu reflektory nie oślepiają innych uczestników ruchu, a droga pozostaje dobrze widoczna.

Ósmy wymiar wszechstronności
Sportowy i zwinny

Nowe Audi Q8 sprawdza się w każdych warunkach. Sportowe wrażenia, pełną kontrolę i wyjątkowe bezpieczeństwo zapewnia napęd quattro z mechanicznym dyferencjałem przenoszącym moc domyślnie w stosunku 40 (przód) do 60 (tył). Opcjonalny układ czterech kół skrętnych ułatwia pokonywanie zakrętów w trasie i parkowanie w mieście. Liczne systemy wsparcia kierowcy zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu podróżowania.

W trudnym terenie

Czysto mechaniczny centralny dyferencjał przenosi domyślnie 40% mocy na przednią oś i 60% na tylną. W razie potrzeby więcej momentu obrotowego jest przenoszone na oś z lepszą trakcją, by zwiększyć przyczepność. Elastyczny napęd quattro, prześwit 254 mm, krótkie zwisy i kontrola zjeżdżania samochodu ze wzniesienia (HDC) sprawiają, że Audi Q8 jest gotowe na jazdę po bezdrożach.

Komfort prowadzenia

Audi Q8 dostępne jest z opcjonalnym pneumatycznym zawieszeniem z kontrolą tłumienia, które działa w trybach komfort i sport. Dzięki niemu zakres regulacji prześwitu zostaje zwiększony do 90 mm. Opcjonalny układ czterech skrętnych kół dodatkowo zwiększa elastyczność Q8, poprawia zwrotność przy mniejszych i stabilność przy większych prędkościach.

Jeszcze bezpieczniej

Innowacyjny system nawet pięciu czujników radarowych, dwunastu czujników ultradźwiękowych, sześciu kamer i skanera laserowego rozpoznaje i ocenia sytuację na drodze i reaguje w sytuacjach krytycznych. Dzięki nim liczne systemy wsparcia kierowcy, jak na przykład adaptacyjny asystent jazdy z adaptacyjnym asystentem prędkości oraz asystentem utrzymania toru jazdy, asystent wydajności, asystent omijania przeszkód i asystent skrętu, dbają o bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Ósmy wymiar innowacji
Wnętrze i innowacyjna obsługa

Wygoda użytkowania i najwyższa jakoś wykonania – to filozofia wnętrza Audi Q8. Idealnie wpisane w stylistykę wnętrza dotykowe ekrany z systemem MMI touch response zastępują większość przycisków i gwarantują proste i intuicyjne zarządzanie systemami i funkcjami samochodu. Dzięki ciemnej stylistyce nieużywany wyświetlacz wtapia się w nowoczesną, ale stonowaną deskę rozdzielczą. Elegancję i dbałość o szczegóły widać w każdym elemencie wnętrza. Szczególną atmosferę buduje pakiet opcjonalnego oświetlenia konturowego.

Cyfrowa precyzja

Centralnie umieszczone dwa dotykowe ekrany systemu MMI touch response umożliwiają zarządzanie niemal każdą funkcją pojazdu. Górny wyświetlacz o przekątnej 10,1 cala służy do obsługi systemów infotainment i nawigacji. Natomiast dolnego ekranu o przekątnej 8,6 cala kierowca używa do obsługi klimatyzacji, funkcji komfortu podróży oraz do wprowadzania tekstu. Operacje są szybkie i proste: reakcja haptyczna oraz charakterystyczne kliknięcie potwierdzają aktywowanie funkcji palcem. Komendy można wydawać również głosowo, a wszystkie najważniejsze informacje – w tym mapy nawigacji – wyświetlać także na ekranie wirtualnego kokpitu.

Nawigacja i Audi connect

Audi Q8 może być wyposażone w najbardziej zaawansowany system infotainment, MMI Navigation plus. System nawigacji potrafi na podstawie poprzednich podróży rozpoznać preferencje kierowcy i dzięki temu udzielać mu inteligentnych podpowiedzi. Usługi sieciowe Audi connect przekazują informacje o bieżącej sytuacji na drodze, znakach drogowych i robotach drogowych, co pozwala jeszcze lepiej zaplanować trasę.

Oświetlenie konturowe

Po zapadnięciu zmroku opcjonalny pakiet oświetlenia konturowego tworzy wyjątkową atmosferę we wnętrzu. Światło w różnych kolorach – indywidualnie ustawianych przez kierowcę – podkreśla linie architektury wnętrza.

Nowe Audi Q8 - Galeria

Grupa Krotoski-Cichy Warszawa