Nowe Audi Q3

Wszechstronnie utalentowane
Nowe Audi Q3

Większe i bardziej sportowe na zewnątrz, a we wnętrzu – bardziej przestronne i komfortowe. Nowa koncepcja obsługi dzięki cyfrowemu kokpitowi i dotykowemu ekranowi oraz liczne systemy wsparcia kierowcy zostały zaczerpnięte z wyższych segmentów. Takie jest nowe Audi Q3 – druga generacja wszechstronnie utalentowanego SUV-a Audi.

Zapisz się na jazdę testową
Wypełnij formularz lub zadzwoń 42 620 09 29Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych wyżej w celach marketingowych, przez Krotoski-Cichy sp. z o. o. sp. k. Podanie moich danych osobowych było dobrowolne i świadome. Poinformowano mnie o przysługujących mi prawach, w szczególności o prawie cofnięcia zgody w każdym czasie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Krotoski – Cichy sp. z o. o. sp. k. (KRS: 0000304253) numeru telefonu dla celów przekazania informacji marketingowej. Podanie moich danych osobowych było dobrowolne i świadome. Poinformowano mnie o przysługujących mi prawach, w szczególności o prawie cofnięcia zgody w każdym czasie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

W ramach zgody możemy podjąć z Panią / Panem kontakt w formie połączenia telefonicznego, wiadomości tekstowej lub/i multimedialnej.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji marketingowych od Krotoski – Cichy sp. z o. o. sp. k. (KRS: 0000304253). Podanie moich danych osobowych było dobrowolne i świadome. Poinformowano mnie o przysługujących mi prawach, w szczególności o prawie cofnięcia zgody w każdym czasie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną ofertę produktową w zakresie działalności dealerskiej oraz działalności agenta ubezpieczeniowego.

Prosimy o potwierdzenie zapoznania się z poniższą informacją:
1. Współadministratorami Państwa danych osobowych zebranych w drodze powyższego formularza są: a) Krotoski-Cichy sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Niciarnianej 51/53, legitymująca się numerem KRS: 0000304253, (dalej także jako Spółka). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: ul. Niciarniana 51/53, 92-320 Łódź, e-mail: dane.osobowe@krotoskicichy.com, nr tel.: 785 012 459. b) Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. legitymująca się numerem KRS: 0000327143, adres: ul. Krańcowa 44, 61-037 Poznań. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: iod@vw-group.pl lub pisemnie na w/w adres z dopiskiem "IOD".
W przypadku wyrażenia jednej z powyższych zgód marketingowych, administratorem Państwa danych osobowych jest Krotoski-Cichy sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Niciarnianej 51/53, legitymująca się numerem KRS: 0000304253, (dalej także jako Spółka).
2. Wskazane wyżej dane osobowe są przetwarzane w celu podjęcia czynności zmierzających do realizacji jazdy testowej, na żądanie Klienta zgłoszone w przedmiotowym formularzu. W przypadku wyrażenia jednej z wyżej wskazanych zgód marketingowych, dane osobowe przetwarzane będą również w celu przekazywania informacji marketingowych i handlowych Spółki. Wyrażenie zgody na marketing jest dobrowolne, zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie w drodze wniosku złożonego drogą pisemną, telefoniczną lub e-mail na adresy wskazane w pkt. 1 a).
3. Podstawa prawna przetwarzania: przetwarzanie odbywa się w celu podjęcia działań niezbędnych do zawarcia umowy (art. 6 lit. b RODO). W przypadku wyrażenia jednej z powyższych zgód marketingowych przetwarzanie odbywa się w oparciu o Pani/Pana zgodę (art. 6 lit. a RODO).
4. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu:
odstąpienia od zamiaru zawarcia umowy lub w przypadku zawarcia umowy - do chwili wygaśnięcia prawdopodobieństwa roszczeń (tj. do chwili przedawnienia roszczeń z umowy plus 1 rok powyżej tego terminu), w przypadku wyrażenia zgody marketingowej, dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingu do chwili odwołania zgody oraz dalej w celach dowodowych, do chwili prawdopodobieństwa wygaśnięcia roszczeń (tj. do chwili przedawnienia roszczeń plus 1 rok od tego terminu).
5. Kategorie odbiorców danych osobowych: - podmioty wykonujące na rzecz Spółki zadania związane z administrowaniem strony internetowej; podmioty wykonujące na rzecz Spółki zadania związane z administrowaniem systemami teleinformatycznymi.
- w przypadku wyrażenia jednej ze zgód marketingowych - podmioty realizujące dla Spółki określone czynności marketingowe, np. agencja reklamowa, organizator eventu, callcenter.
6. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany.
7. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego.
8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak podania danych osobowych uniemożliwi realizację usługi jazdy testowej w drodze formularza elektronicznego.

Mocny charakter,
elastyczna przestrzeń

Nowe Audi Q3 wygląda bardziej sportowo niż jego poprzednik. Ośmiokątna osłona chłodnicy Singleframe z pionowym ożebrowaniem i duże boczne wloty powietrza definiują muskularny przód tego wyjątkowego SUV-a. Elementy świetlne reflektorów diodowych i świateł tylnych nawiązują do siebie stylistycznie, tworząc w połączeniu z linią ramion i nadkoli formę, która emanuje siłą. Wyjątkowym rozwiązaniem jest bardzo elastyczny podział przestrzeni we wnętrzu. Kanapę można przesuwać o 150 mm do przodu i do tyłu, a jej oparcie – podzielone na trzy części – oferuje aż siedem stopni pochylenia.

Pomarańczowy Puls

Szary Chrono

Niebieski Turbo

plus


Więcej o przestrzeni

Praktyczne detale

Powierzchnię bagażową można regulować na wysokość w trzech poziomach, a nisko położona krawędź ładunkowa na wysokości 748 mm ułatwia wkładanie do bagażnika dużych przedmiotów. Dodatkowy komfort przewożenia różnych przedmiotów zapewnia opcjonalny pakiet schowków i wyposażenie bagażnika – oprócz siatek z tyłu przednich foteli i schowka pod siedzeniem pasażera z przodu obejmuje on m.in. siatkę do bagażnika oraz diodowe lampki w pokrywie bagażnika.

Praktyczne detale

Dostosowany do Ciebie

W nowym Audi Q3 można elastycznie dzielić przestrzeń we wnętrzu. Oparcie tylnej kanapy dzielone jest na trzy części w stosunku 40:20:40, a jego pochylenie regulowane w siedmiu stopniach, można je również całkowicie złożyć. W zależności od pozycji tylnej kanapy i ustawienia jej oparcia bagażnik ma pojemność 530 lub 675 l. Ze złożonymi trzema oparciami pojemność wynosi 1525 l.

Technologia progresywnego oświetlenia

Wąskie reflektory o dynamicznym wyglądzie dostępne są w trzech wersjach – wszystkie w technologii LED. W najwyższej wersji wyposażenia dostępne są reflektory HD Matrix LED, które dostosowują oświetlenie do sytuacji na drodze – odpowiednio ją oświetlając, zapewniają jeszcze większy komfort i bezpieczeństwo.

Technologia progresywnego oświetlenia

W pełni cyfrowe

Koncepcja obsługi systemów i wyświetlaczy została opracowana zupełnie od nowa i zaczerpnięta z modeli segmentów wyższych. Już przy standardowym wyposażeniu pojazdu w radio MMI dostępna jest cyfrowa deska rozdzielcza o przekątnej 10,25 cala obsługiwana przy pomocy wielofunkcyjnej kierownicy. W przypadku wyposażenia samochodu w radio MMI plus pośrodku tablicy rozdzielczej znajduje się dotykowy ekran o przekątnej 8,8 cała, a w najwyższej wersji nawigacji MMI Navigation plus ekran ma przekątną 10,1 cala. Dodatkowo dostępne jest sterowanie głosowe przy wykorzystaniu języka naturalnego. W wyposażeniu opcjonalnym dostępny jest także wirtualny kokpit Audi, na którym obok cyfrowych zegarów prędkości i obrotów mogą być wyświetlane informacje funkcji MMI, usługi Audi connect oraz mapy nawigacji. Kierowca może skonfigurować obraz zgodnie ze swoimi preferencjami, a wszystkie dane znajdują się w bezpośrednim polu widzenia. W Audi Q3 dostępny jest teraz także znany z modeli wyższych segmentów system nagłośnienia Bang & Olufsen zapewniający wyjątkowe doznania odbioru dźwięków.

plus


Więcej o wyposażeniu

Audi connect

Usługi Audi connect doskonale uzupełniają nawigację. Bieżące informacje o ruchu drogowym, przydatne miejsca na trasie oraz informacje o parkingach czy stacjach benzynowych pojawiają się bezpośrednio na mapie nawigacji. Nowe Audi Q3 wykorzystuje w tym celu inteligencję rozproszonej floty Audi – samochody na bieżąco wymieniają się informacjami o sytuacji na drodze, niebezpieczeństwach czy ograniczeniach prędkości. Ponadto Audi connect obejmuje streaming multimediów, wiadomości online, dostęp do Twittera i do poczty elektronicznej. Pasażerowie mają dostęp do hotspotu Wi-Fi. Wiele funkcji Audi connect zebrano w myAudi App.

System nagłośnienia Bang & Olufsen

Opcjonalny Bang & Olufsen Premium Sound System gwarantuje przestrzenny cyfrowy dźwięk. Specjalny algorytm, opracowany przez Audi we współpracy z Instytutem Towarzystwa Fraunhofera, nadaje dźwiękowi głębi i poprawia akustykę wnętrza. Piętnaście głośników o mocy aż 755 W zapewnia doskonałe wrażenia muzyczne podczas każdej podróży.

Zwinny, dynamiczny
i bezpieczny w każdych warunkach

Zwrotne w mieście, zwinne na drodze poza terenem zabudowanym, wyważone na autostradzie –nowe Audi Q3 sprawdzi się w każdej sytuacji. Dostępny opcjonalnie system Audi drive select z sześcioma trybami pozwala dopasować charakterystykę pojazdu do potrzeb i preferencji kierowcy. Audi Q3 imponuje także wieloma innowacyjnymi systemami wsparcia kierowcy. Wśród nich znajduje się adaptacyjny asystent jazdy, który jest dostępny opcjonalnie z automatyczną skrzynią biegów S tronic i łączy funkcje adaptacyjnego asystenta prędkości, asystenta jazdy w korkach i asystenta toru jazdy. Wspomaga tym samym kierowcę i zwiększa komfort szczególnie na długich trasach.

plus


Więcej o prowadzeniu i systemach wsparcia

Zawieszenie: dynamika i komfort

Nowe Audi Q3 może zostać wyposażone w zawieszenie z systemem kontroli tłumienia, które dopasowuje charakterystykę pracy amortyzatorów do rodzaju nawierzchni i sytuacji na drodze. Dostępne jest również zawieszenie sportowe ze sztywniejszą regulacją sprężyn i amortyzatorów oraz progresywnym układem kierowniczym.

Audi drive select

Audi drive select W Audi Q3 w wyposażeniu standardowym znajduje się system Audi pre sense front, który przy pomocy radaru rozpoznaje groźne sytuacje z udziałem pieszych, rowerzystów i innych pojazdów, a następnie ostrzega kierowcę sygnałem wizualnym, akustycznym oraz haptycznym. W razie potrzeby inicjuje pełne hamowanie. Elementem wyposażenia standardowego jest także ostrzeżenie przed opuszczeniem toru jazdy. Jest ono aktywne od prędkości ok. 60 km/h i pomaga zapobiec niezamierzonemu zjechaniu z właściwego pasa ruchu.

Komfort i bezpieczeństwo:
systemy wsparcia

W Audi Q3 w wyposażeniu standardowym znajduje się system Audi pre sense front, który przy pomocy radaru rozpoznaje groźne sytuacje z udziałem pieszych, rowerzystów i innych pojazdów, a następnie ostrzega kierowcę sygnałem wizualnym, akustycznym oraz haptycznym. W razie potrzeby inicjuje pełne hamowanie. Elementem wyposażenia standardowego jest także ostrzeżenie przed opuszczeniem toru jazdy. Jest ono aktywne od prędkości ok. 60 km/h i pomaga zapobiec niezamierzonemu zjechaniu z właściwego pasa ruchu.

Nowe Audi Q8 - Galeria

Grupa Krotoski-Cichy Warszawa