Ikona niemieckiej motoryzacji.
Audi SQ7 TDI

Nowy wymiar dominacji. Z 320 kW (435 KM) mocy i momentem obrotowym 900 Nm, nowe Audi SQ7 TDI to najpotężniejszy SUV z silnikiem diesla dostępny na rynku. Od 0 do 100 km/h przyspiesza w 4,8 s, a jego prędkość maksymalna to 250 km/h. SQ7 TDI oferuje także bogate i efektowne wzornictwo na zewnątrz. Natomiast przestronne wnętrze pozwala odprężyć się pięciu, a nawet siedmiu osobom.

Moc z bezruchu:
elektryczna sprężarka

Wysokowydajny silnik V8 TDI o pojemności 4.0 l wyposażony jest w innowacyjną sprężarkę elektryczną, która zapewnia wyjątkowe osiągi już na starcie. SQ7 TDI przyspiesza od 0 do 100 km/h w zaledwie 4,8 sekundy. Maksymalna prędkość została elektronicznie ograniczona do 250 km/h. Silnik osiąga moment obrotowy 900 Nm w zakresie obrotów 1000 ? 3250 obr./min. Nic tylko wsiąść, zapiąć pas i ruszyć w drogę.
Każda linia podkreśla charakter:
wygląd zewnętrzny

SQ7 TDI imponuje zrównoważeniem mocnej charyzmatycznej stylistyki. Swój wyjątkowy wygląd zewnętrzny samochód ten zawdzięcza m.in. aluminiowym lusterkom zewnętrznym, sportowym progom oraz charakterystycznej pojedynczej ramie osłony chłodnicy. Sportowy charakter dopełniają chromowane podwójne rury wydechowe po prawej i po lewej stronie oraz mocno zarysowane nadkola.
Maksymalna równowaga:
komfort jazdy

Opcjonalny elektromechaniczny system dynamicznej kontroli toru jazdy zapewnia stabilność i zwinność oraz jeszcze większy komfort na zakrętach. Bardziej precyzyjne kierowanie sprzyja sportowej jeździe. Silnik 4.0 TDI otrzymał mocne wsparcie. Nowo zaprojektowana ośmiobiegowa skrzynia tiptronic zadziwia wysoką skutecznością i szybkimi przełożeniami, a napęd na cztery koła quattro doskonale przenosi całą moc na nawierzchnię drogi.
Miasto, trasa i parkowanie:
systemy wspierające kierowcę

Pełne opanowanie podczas każdej jazdy. SQ7 TDI oferuje 24 systemy wspomagania kierowcy dla większego bezpieczeństwa, oszczędności paliwa i komfortu. Asystent jazdy i parkowania to tylko dwa z opcjonalnych systemów wspomagania, które zapewniają większą widoczność i wygodę prowadzenia.
Wygodnie na każdym siedzeniu:
koncepcja przestrzeni wewnętrznej

SQ7 TDI oferuje możliwość różnorodnej aranżacji wnętrza. W zależności od potrzeb, wygodnie zmieści się w nim pięć lub nawet siedem osób. W drugim rzędzie standardowo umieszczono trzyczęściowe oparcie z segmentami na indywidualnych zawiasach. Opcjonalnie dostępny jest także elektrycznie składany i rozkładany trzeci rząd siedzeń.
Grupa Krotoski-Cichy Warszawa