Sportowa sylwetka w wielkim stylu.

Silnik V8-TFSI-Motor w S6 Avant

Wydajny silnik V8-TFSI-Motor z funkcją cylinder on demand ze stałym napędem na cztery koła quattro uwalnia moc w najlepszy sposób. Wspaniała dynamika idzie w parze ze szczególną ekonomią.

Silnik V8 4.0 TFSI w Audi S6 Avant
Silnik V8 4.0 TFSI o mocy 450 KM gwarantuje dynamiczny rozwój mocy przez osiągnięcie wysokiego momentu obrotowego 550 Nm. Przyspiesza w 4,4 sekundy od 0 do 100 km/h, zachowując przy tym o 5% mniejszą emisję CO2 w porównaniu ze swoim poprzednikiem. Większe osiągi, mniejsze zużycie - przekonaj się sam.
quattro® - stały napęd na cztery koła
Stały napęd quattro gwarantuje więcej przyjemności z jazdy samochodem - szczególnie na śliskich nawierzchniach. Jeśli koła jednej osi samochodu tracą przyczepność i powstaje zagrożenie, że zaczną buksować, siła napędowa w środkowym mechanizmie różnicowym przekierowywana jest na inne osie w sposób w pełni automatyczny i stały. Dzięki temu samochód ma lepsze przyspieszenie, lepsze prowadzenie boczne, poprawioną trakcję, większe bezpieczeństwo, a jazda nim jest jeszcze przyjemniejsza.
S tronic® to podwójna oszczędność: czasu i energii
7-stopniowa przekładnia S tronic to nie tylko połączenie dwóch przekładni, ale też sportowy charakter i wydajność. Wysoka sprawność i szybka zmiana biegów gwarantują jeszcze przyjemniejsze prowadzenie samochodu.
Grupa Krotoski-Cichy Warszawa