Sportowa sylwetka w wielkim stylu.

Audi S6 Limousine

Audi S6 Limousine to jednocześnie reprezentacyjny samochód służbowy, prestiżowy samochód rodzinny lub po prostu sportowy i zarazem elegancki samochód na co dzień. Technologia cylinder on demand inteligentnie uwalnia moc, która wraz ze stałym napędem na cztery koła quattro zapewni pierwszorzędną jakość jazdy.

Napęd robi wrażenie
Wydajny silnik V8-TFSI-Motor z funkcją cylinder on demand ze stałym napędem na cztery koła quattro najpełniej uwalnia moc. Wspaniała dynamika idzie w parze z niezwykłą wydajnością.
Wyrazisty design. Sylwetka Audi S6 Limousine
Design Audi S6 Limousine, łączący elegancję i wyrazistość, to nowa interpretacja sportowego stylu. Szczególnie typowa dla tego modelu odznaczająca się na froncie osłona Singleframe z poziomymi podwójnymi listwami chromowanymi.
Wyposażenie dla jeszcze większego komfortu oraz usługa infotainment
Solidna jakość to solidne wyposażenie. O większy komfort i dostęp do infotainment zadbastandardowe dla tego modelu wyposażenie, jak np. wielofunkcyjna sportowa skórzana kierownica z funkcją obsługi radia i systemu informacyjnego kierowcy, telefonu i nawigacji.
Bang & Olufsen Advanced Sound System
Fascynujący dźwięk w wyjątkowym stylu.
Bang & Olufsen zapewnia najlepszą jakość dźwięku i wrażenia rodem z sali koncertowej. 15 głośników, w tym głośnik centralny i subwoofer dbają o fascynujące doznania dźwięku surround.
Grupa Krotoski-Cichy Warszawa