Wygląd zewnętrzny Audi S5 Coupé

Sportowy charakter w nowej formie

Audi S5 Coupé - samochód, w którym sportowy duch wyraża się w klasycznej formie. To coś więcej, niż tylko stal i technika. To dynamika, której można dotknąć. Samochód sportowy o linii oszlifowanej do perfekcji, niczym diament. Dzięki nowej koncepcji silnika, samochód sprosta każdemu wyzwaniu. Jeszcze więcej precyzji. Jeszcze ostrzej. Jeszcze mocniej. Można podziwiać. A potem wsiąść.

Fascynująca sylwetka
Nowe Audi S5 Coupé nie musi długo przekonywać o swojej wyjątkowości. Wydłużona linia boczna i płaski dach sprawiają wrażenie, jakby samochód w każdej chwili chciał się poderwać do startu.

Atletyczne wrażenie
Seryjne 18-calowe obręcze ze stopu metali lekkich potęgują wrażenie siły. Emblemat S5 na zaciskach przednich hamulców pobłyskuje przez ramiona obręczy.

Niepowtarzalny wygląd
Osłona chłodnicy Singleframe z emblematem S5 połyskuje w promieniach słońca, spojrzenie przyciągają reflektory przeciwmgielne otoczone pierścieniami w tonacji aluminium. Nowe światła do jazdy dziennej w formie pasów świetlnych w technice LED zintegrowane zostały z reflektorami ksenonowymi.

Mocne zakończenie
Zaprojektowany od nowa tył to zapowiedź nowych emocji: cztery owalne podwójne końcówki rur wydechowych sygnalizują moc, a wyraźnie zaznaczona linia krawędzi zderzaka to potwierdzenie stylistycznej konsekwencji.

Grupa Krotoski-Cichy Warszawa