Sportowy styl.

Audi S4 Limousine

Wejdź, usiądź, zapnij pasy. Wnętrze wysyła wyraźny sygnał - pełna gotowość do pracy. Dostępne w opcji sportowe fotele S zapewniają doskonałe boczne podparcie, nawet podczas dynamicznej jazdy. Dzięki opcjonalnemu wirtualnemu kokpitowi Audi, wszystkie istotne informacje będziesz mieć w zasięgu wzroku.


W modelu S4 Limousine może wygodnie podróżować nawet pięć osób, a jego 480-litrowy bagażnik zachwyca pojemnością. Poziome linie i szeroko rozmieszczone otwory wentylacyjne podkreślają przestronność wnętrza, dopełniając fascynującej sportowej aury. W środku samochodu dominuje elegancka czerń z ekskluzywnymi akcentami w postaci wstawek z matowego aluminium.

Dodatkowe opcje, jak wirtualny kokpit Audi z ekranem 12,3 cala, pozwalają skupić uwagę kierowcy na sportowych osiągach. Już na pierwszy rzut oka może on zobaczyć wszystkie istotne dla siebie informacje. Może także dostosowywać je do własnych preferencji za pośrednictwem różnych trybów prezentowania danych. Na przykład, w trybie sportowym, obrotomierz jest umieszczony w środku wyświetlacza.
Sportowe zacięcie tego modelu jest wyczuwalne już od pierwszego kontaktu. Dostępne w opcji sportowe fotele S pokryto połączeniem delikatnej skóry nappa i alcantary, w kolorach grafitowym, szarym i czerwonym. Doskonałe podparcie - nawet podczas dynamicznej jazdy - gwarantują regulowane boki i zintegrowane zagłówki. Dla większego komfortu, fotele te posiadają też funkcję masażu pneumatycznego.
Grupa Krotoski-Cichy Warszawa