Siła elegancji

Nowe Audi RS 7 Sportback to pojazd, który emanuje agresywną elegancją. Co czyni go niepowtarzalnym? Liczne designerskie elementy, jak np. zaprojektowana w typowej dla RS czarnej strukturze plastra miodu osłona chłodnicy, której narożniki są teraz ostrzejsze i wyraźniejsze. Opcjonalne, innowacyjne reflektory LED Audi Matrix z systemem dodatkowego przyciemniania, stanowiące ukoronowanie harmonijnego wizerunku samochodu.

Imponujący sportowy charakter
Design nowego Audi RS 7 Sportback zapada w pamięć: długa maska, sportowy kształt słupka C oraz stromo opadający tył już na pierwszy rzut oka wskazują na czysto sportowy charakter.
Wyrazistość elementów
Dynamiczny wygląd nowego Audi RS 7 Sportback podkreśla design nowych elementów. Widoczne jest to szczególnie np. na zaprojektowanej w typowej dla RS czarnej strukturze plastra miodu osłonie chłodnicy, której narożniki są teraz ostrzejsze i wyraźniejsze. Dostosowane do niej seryjne reflektory LED są na życzenie dostępne także z innowacyjną technologią LED Audi Matrix.
Dynamika jazdy
Idealnie dopracowane koła nowego Audi RS 7 Sportback sprawiają, że każda jazda staje się niezapomnianym przeżyciem. Ten sportowy samochód jest seryjnie wyposażony w 20-calowe obręcze. Na życzenie dostępne są także wykonane z aluminium obręcze o średnicy 21 cali w trzech wersjach kolorystycznych.

Wartości zużycia paliwa i emisji CO2:
średnie zużycie paliwa Audi A3 Sportback e-tron w l/100 km: 1,5; średnia emisja CO2 w g/km: 35; klasa efektywności energetycznej A+. Informacje o terminie wprowadzenia na rynek dostępne u Partnerów Audi.

Dalsze informacje o oficjalnych wartościach zużycia paliwa i emisji CO2 w nowych samochodach znajdują się w "Przewodniku po wartościach zużycia paliwa, zużycia energii i emisji CO2 w nowych samochodach osobowych", dostępnym bezpłatnie we wszystkich punktach sprzedaży.

Grupa Krotoski-Cichy Warszawa