Technika

Audi RS6 Avant

4-strefowa komfortowa klimatyzacja automatyczna
System automatycznej klimatyzacji zapewnia optymalne temperatury i świeże powietrze we wnętrzu. Możliwość indywidualnego ustawienia przez każdego z pasażerów i zapamiętywania preferencji użytkowników zapewnia najlepszy komfort podróży.
Dostęp komfortowy z otwieraną gestem pokrywą bagażnika
Ręce zajęte, a bagażnik zamknięty? Elektrycznie otwieraną pokrywę bagażnika Audi RS 6 Avant z opcjonalnym dostępem komfortowym z czujnikiem otwierania pokrywy bagażnika można uruchomić ruchem stopy pod tylnym zderzakiem. Tyle wystarczy, by pokrywa automatycznie otworzyła się bez konieczności sięgania po kluczyk.
MMI® Navigation plus z dotykowym systemem MMI touch®
Nawigacja MMI plus to najbardziej innowacyjna technologia nawigacji, z bogactwem funkcji, komfortem obsługi i nie tylko. Wraz z dotykowym systemem MMI touch®, informacje są dostępne wygodniej niż kiedykolwiek.
Bang & Olufsen Advanced Sound System
Prestiżowe nagłośnienie Bang & Olufsen Advanced Sound System zapewnia najlepszą jakość dźwięku i wrażenia rodem z sali koncertowej. 14 głośników, w tym głośnik centralny i subwoofer dbają o fascynujące doznania dźwięku surround.
Audi phone box
Audi phone box, wraz z funkcją sterowania głosem i zestawem głośnomówiącym, zapewniają nowy komfort prowadzenia rozmów telefonicznych. Wystarczy umieścić telefon w specjalnym schowku w konsoli środkowej. Telefon łączy się z zewnętrzną anteną, poprawiając jakość odbioru i zmniejszając emisję promieniowania przez antenę telefonu wewnątrz kabiny. Dostępna jest także możliwość ładowania z wbudowanego portu USB, oraz sterowanie z kierownicy i poprzez system radia/nawigacji.
Asystent parkowania wraz z widokiem otoczenia samochodu
Asystent parkowania, umożliwia szybkie, wygodne i praktycznie automatyczne parkowanie.
Pakiet wspomagania kierowcy z Audi pre sense plus
Pakiet wspomagający kierowcę łączy szereg systemów wspomagania jazdy, jak np. asystent parkowania i Audi side assist. Systemy współpracują ze sobą dla zwiększenia możliwości samochodu i wygody Twojej podróży.
Wyświetlacz Head-Up
Wyświetlacz Head-Up wyświetla istotne dla kierowcy informacje bezpośrednio na szybie. Kierowca nie musi odwracać wzroku od drogi, widząc wszystkie informacje tam, gdzie spogląda w czasie jazdy. Dzięki temu wyświetlacz Head-Up przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa i komfortu jazdy, idealnie dopełniając pozostałe systemy wspomagające kierowcę.
Grupa Krotoski-Cichy Warszawa