Mniej masy, więcej mocy.

Audi RS6 Avant

Silny i komfortowy.
Nowe Audi RS 6 Avant powstało z unikalnego połączenia zachwycającej mocy, porywającego stylu i inteligentnej, lekkiej konstrukcji. Bo lżejszy samochód, to bardziej zwinny samochód. Tak wybitnych osiągów nie da się wyrazić w liczbach, lecz w emocjach. Przekonaj się sam, poznaj Audi RS 6 Avant.

Silnik 4.0 l V8 TFSI
Lepsza wydajność, wyższy moment obrotowy.
Pełny mocy silnik V8 TFSI oddaje do dyspozycji 412 kW (560 KM), zapewniając RS 6 Avant przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 3,9 sekundy. Przy tak potężnych osiągach pozostaje zaskakująco wydajny, dzięki technologii Audi cylinder on demand.
Reflektory diodowe Audi Matrix
Silny strumień innowacji.
Z innowacyjnymi światłami diodowymi Audi Matrix - noc staje się dniem. Nowa technologia reflektorów Audi zapewnia barwę światła zbliżoną do dziennej. Zakręty są wzorcowo oświetlone, a samochody nadjeżdżające z naprzeciwka automatycznie rozpoznawane. Strumień światła nowego Audi RS 6 Avant jest dostosowany do sytuacji na drodze. Umożliwia to szereg czujników, kamera, a także pojedynczo wyłączane, innowacyjnie ułożone diody LED.
Opcji pod dostatkiem
Wyposażenie Audi RS6 Avant.
Wyjątkowa prezencja i siła to nie koniec atutów Audi RS 6 Avant. Warto spojżeć na listę ekskluzywego wyposażenia dodatkowego. Prestiżowe nagłośnienie Bang & Olufsen Advanced Sound System zapewnia najlepszą jakość dźwięku i wrażenia rodem z sali koncertowej. 14 głośników, w tym głośnik centralny i subwoofer dbają o fascynujące doznania dźwięku surround.
Atletyczna sylwetka o sportowych rysach
Oddaj się zachwytowi. Audi RS 6 Avant na to zasłużył.
Przykuwa wzrok i imponuje zdecydowamym stylem. Czyste, precyzyjnie poprowadzone linie definiują muskularną sylwetkę modelu, a detale dodatkowo podkreślają jego wyczynowy charakter: ostre linie zderzaków, duże wloty powietrza z przodu, poszerzone nadkola emanują mocą. Podświetlone listwy progowe zapowiadają emocje już od chwili otwarcia drzwi.
Co nowego w Audi RS 6 Avant?
Audi RS 6 Avant z jeszcze ostrzejszą stylistyką.
Audi RS 6 Avant z jeszcze ostrzejszą stylistyką obudowy chłodnicy Audi Singleframe, reflektorów, zderzaków i wlotów powietrza. Jeszcze więcej innowacji: system MMI Navigation plus z MMI touch® wykorzystujący nowoczesną platformę z procesorem grafiki Nvidia Tegra 3, oraz Audi connect z dostępem do najszybszego internetu LTE.
Grupa Krotoski-Cichy Warszawa