Gigantyczna moc.

Imponująca siła spokoju.

Silnik 12-cylindrowy - harmonia fenomenalnych osiągów i dużych rezerw mocy z wysoką kultura pracy. Audi A8 L W12 - moc, która budzi respekt.

Silniki TFSI w Audi Q3
Silniki TFSI prezentują zwiększone osiągi przy równocześnie obniżonym zużyciu paliwa - silniejsze, a jednocześnie wydajniejsze. Od 0 do 100 km/h w 6,4 sekundy - to osiągi wersji 2.0 TFSI o mocy 162 kW (220 KM) w połączeniu z 7-biegową przekładnią S tronic i napędęm quattro. Elektronicznie ograniczona prędkość maksymalna to 233 km/h.
Silniki TDI w Audi Q3
Wysoki moment obrotowy dostępny w całym zakresie - zapewnia harmonijny rozwój mocy.

Przy tym obniżona emisja i wyjątkowo oszczędne wykorzystanie paliwa. Na przykład 2.0 TDI quattro: 135 kW (184 KM) rozpędzają Audi Q3 do prędkości maksymalnej 219 km/h, a od 0 do 100 km/h w zaledwie 7,9 sekundy.
quattro® - stały napęd na cztery koła
Stały napęd na cztery koła z elektronicznie sterowanym sprzęgłem wielopłytkowym na tylnej osi, selektywnym rozdziałem momentu obrotowego oraz elektroniczną blokadą mechanizmu różnicowego (EDS) rozdziela siłę napędową w zależności od sytuacji optymalnie na każde koło i dba o precyzyjną i w pełni kontrolowaną jazdę z zachowaniem sportowej dynamiki.
S tronic® zapewnia podwójną oszczędność: czasu i energii
Dwusprzęgłowa przekładnia S tronic to nie tylko połączenie dwóch przekładni, ale też sportowy charakter i wydajność. Wysoka sprawność i szybka zmiana biegów gwarantują jeszcze przyjemniejsze prowadzenie samochodu.
Grupa Krotoski-Cichy Warszawa