Prawdziwa wielkość nie zna granic.

Audi Q7

Audi Q7 to dzieło ambitnych idei: nie ustawać w dążeniu do doskonałości. Pełne siły, a jednocześnie olśniewające lekkością. Wnętrze modelu zapewnia komfort na najwyższym poziomie i jeszcze więcej przestrzeni. Silnik 3.0 TDI napędza 5-osobową wersję do 100 km/h w zadziwiające 6,3 sekundy.

Wyrazisty i zdecydowany
Stylistyka Audi Q7.
Kształt Audi Q7 definiuje napięcie powierzchni i ich ostre linie. Jest bardziej kompaktowe od poprzednika. Szerokość i wysokość zostały powiększone i demonstrują jeszcze większą siłę. Wyraźna osłona chłodnicy i opcjonalne diodowe reflektory Audi Matrix podkreślają ponadczasową atletyczną sylwetkę.
Koncepcja przestrzenna
Wnętrze Audi Q7.
Odkryj swobodę kształtowania wnętrza nowego Audi Q7. Bardziej przestronnego od poprzednika i o bardzo wielu możliwościach konfiguracji: seryjnie montowaną trzyosobową kanapę z regulacją oparcia albo dostępne na życzenie dwa składane elektrycznie siedzenia trzeciego rzędu, zmieniające Q7 w samochód dla 7 osób, wraz ze składanymi zewnętrznymi siedzeniami drugiego rzędu dla ułatwionego dostępu.
Osiągaj nowe cele
Napęd Audi Q7.
Potężny silnik 3.0 TFSI dysponuje 245 kW (333 KM) i rozpędza 5-osobową wersję Q7 do 100 km/h już od 6,1 sekundy. Seryjny napęd na cztery koła quattro rozkłada równomiernie siłę napędową. W połączeniu z opcjonalnym układem czterech kół skrętnych daje jeszcze większą kontrolę nad sytuacją.
Nieporównywalne wrażenia z jazdy
Technologia lekkiej konstrukcji Audi Q7.
20 lat doświadczenia w tworzeniu lekkich konstrukcji wpłynęło na powstanie nowego Audi Q7. Z silnikiem 3.0 TDI jest nawet 325 kilogramów lżejsze niż poprzednik. Lekkie technologie można odnaleźć w wielu detalach Audi Q7 - od siatki na bagaż po podłogę bagażnika. Dla jeszcze lepszych osiągów i wydajności.
Grupa Krotoski-Cichy Warszawa