Nadwozie Audi Q5

Siła ekspresji. Nowe perspektywy

Każde pokolenie szuka swoich ideałów. Zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. I słusznie, ponieważ świat się zmienia, a zmiany pociągają za sobą nowy sposób myślenia. Konstruując nowe samochody Audi zawsze było na fali. Podążało za nowymi trendami, ale i samo wyznaczało nowe trendy. Jednym z efektów tych dążeń jest Audi Q5.

Prosta stylistyka, pełnia wyrazu
Samochód o zdecydowanych walorach - ekonomiczny, ale i komfortowy, sportowy, ale i wszechstronny. Inteligentne połączenie najnowocześniejszych technologii z tradycyjnymi wartościami, jak efektywność, komfort i moc. Odkryj atuty Audi Q5!

Praktyczny i atrakcyjny
Szeroka pokrywa bagażnika determinuje charakterystyczny profil tyłu Q5, umożliwiając jednocześnie wygodne pakowanie bagażu. W kuszącej ofercie wyposażenia standardowego znajdziemy ponadto srebrne relingi oraz zintegrowane z nimi belki poprzeczne bagażnika.

Precyzyjne linie, gładkie płaszczyzny
Maska silnika Audi Q5 o trójwymiarowym charakterze wyraża elegancję i sportowe zacięcie. Okazała jest cała bryła nadwozia. Samochód imponuje swymi wymiarami - ma 4 629 mm długości i 1 898 mm szerokości. Mimo to posiada jeden z najkorzystniejszych współczynników oporu powietrza wśród samochodów w swojej klasie, m.in. dzięki nawiązującej do wersji coupé linii dachu. Od razu wyczuwa się też drzemiącą w nim energię. Opcjonalne, 20-calowe obręcze ze stopu metali lekkich połyskują spod poszerzonych nadkoli. Bogata oferta obręczy - od 17 do 20 cali - umożliwia wiele ciekawych rozwiązań w stylistyce nadwozia.

Dyskretne modyfikacje w nowej interpretacji
Typowe oblicze Audi uległo zmianom. Zmodyfikowana osłona chłodnicy Singleframe pokryta lśniącą czernią i wyposażona w pionowe chromowane ożebrowanie, wtopione w chromowane pierścienie reflektory przeciwmgielne, zdobienia filigranowych wlotów powietrza oraz trapezowy kształt zderzaka zdradzają postęp w charakterze nowego Audi Q5. Wrażenie to wzmacniają dodatkowo inne detale. Elektrycznie regulowane i ogrzewane lusterka zewnętrzne są wyposażone w kierunkowskazy w technice LED. Opcjonalne reflektory ksenonowe posiadają łańcuch diod LED pełniący funkcję świateł do jazdy dziennej. Reflektory ksenonowe można wyposażyć dodatkowo w dynamiczne reflektory skrętne, które - oświetlając zakręt z wyprzedzeniem - zwiększają bezpieczeństwo jazdy.

Grupa Krotoski-Cichy Warszawa