Poczuj zmianę.

Audi A4 Limousine

Nowe Audi A4 Limousine imponuje wyjątkowym połączeniem nowoczesnych rozwiązań technicznych i estetyki. Jedną z innowacji jest wirtualny kokpit Audi z ekranem LCD o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 12,3 cala. Kolejna z wielu opcji to system dźwięku 3D marki Bang & Olufsen, który ożywia wnętrze oraz oferuje jakość rodem z aut luksusowych.

Silniki nowego Audi A4 Limousine
Sześć silników, jedna zasada: mniejsze zużycie paliwa, a więcej mocy. W porównaniu do poprzednika, ten model potrzebuje 21% mniej paliwa, generując jednocześnie 25% więcej mocy. Dla przykładu, silnik 2,0 TFSI o mocy 185 kW, rozpędza Audi A4 Limousine w jedyne 5,6 sekundy do 100 km/h. Prędkość maksymalna tego modelu to 250 km/h.
Lampy Audi Matrix LED
Bezpieczeństwo, wydajność, atrakcyjny design: lampy Audi Matrix LED generują silny promień światła za pomocą maleńkich diod, które emitują światło w 3 grupach reflektorów. Jednostka sterująca włącza i wyłącza lampy zgodnie z potrzebą. Może również przyciemnić światło oferując 64 stopnie regulacji. Dzięki temu emitowane światło zawsze jest najlepiej dostosowane do warunków i nie wymaga mechanizmu obrotowego.
Wirtualny kokpit Audi
Opcjonalny wirtualny kokpit Audi w modelu A4 Limousine, prezentuje w czytelny i atrakcyjny sposób wszystkie najważniejsze informacje. 12,3 calowy ekran LCD z obrazem o wysokiej rozdzielczości, wyświetla wskaźniki w sposób innowacyjny i klarowny. Kierowca sam może wybrać tryb prezentacji wszystkich informacji. W trybie infotainment wyświetlany jest duży, centralny ekran, a obrotomierz i prędkościomierz są zmniejszone i przesunięte na bok.
Bez względu na wybór trybów, kierowca ma zawsze przed oczyma najważniejsze informacje potrzebne do prowadzenia auta. W każdej chwili ma dostęp do parametrów jazdy, komunikatów dotyczących trasy lub odtwarzanej muzyki.
Interfejs Audi dla smartfonów
W pełni zintegrowany, opcjonalny interfejs Audi dla smartfonów, pozwala korzystać z Apple Car Play i Android Auto w samochodzie. Kiedy podłączony jest do gniazda USB telefon pracujący w iOS albo w Android (iOS 7.1 lub wyższy, Android 5.0 Lollipop lub wyższy), jego zawartość, na przykład nawigacja, telefon, muzyka lub wybrane aplikacje, wyświetlany jest w odrębnym menu MMI. Funkcje systemu MMI są dostępne w przeprojektowanym menu, którego struktura przypomina tą, znaną ze smartfonów – przejrzystą, łatwą w użyciu i logicznie rozplanowaną.
System dźwięku 3D marki Bang & Olufsen
Ustanawia nowe standardy: System dźwięku 3D marki Bang & Olufsen oferuje fascynującą innowację – dźwięk, który umożliwia słuchającym doświadczenia najwyższego efektu przestrzeni. To wszystko dzięki zastosowaniu czterech dodatkowych głośników, dwóch w desce rozdzielczej i dwóch w słupkach przednich. Serce systemu: 755 – watowy, 16 – kanałowy wzmacniacz, który kontroluje 19 głośników. Dzięki niemu można doświadczyć dźwięku niedostępnego wcześniej w żadnym aucie. Muzyka brzmi jakby była grana na żywo w sali koncertowej.

Spalanie i emisja CO2:
Spalanie w cyklu mieszanym: 5.7-3.7 l/100 km
Emisja CO2 w cyklu mieszanym: 129-95 g/km

Grupa Krotoski-Cichy Warszawa