Sylwetka Audi A3

Przewaga dzięki innowacyjnoœci

Jak intuicyjnie obsługiwać nowoczesne technologie? Jak połączyć purystyczny design z innowacyjną funkcjonalnością? Co uczynić, by najnowsze trendy i sportowy charakter tworzyły harmonijną całość?

Znaleźliśmy odpowiedź: nowe Audi A3. Design samochodu zachował wyrazisty kształt, a dynamika imponuje na każdym metrze drogi. Poznaj bliżej nowe Audi A3. Samochód, który bycie liderem ma wpisane w geny. Nowe Audi A3.

Przewaga dzięki estetyce
Nadwozie nowego Audi A3 jest bardziej sportowe, zdecydowane i dynamiczne. W smukłych bokach dominują dwie charakterystyczne linie: tornado, optycznie odcinająca kabinę pasażerską od nadwozia, oraz dynamiczna, akcentująca sportową dynamikę boku. Rzeźba napiętych płaszczyzn daje pole do popisu spektakularnej grze światła i cienia, i sprawia, że kompaktowa sylwetka Audi A3 prezentuje się wyjątkowo muskularnie. Nawiązujące do linii coupe? kontury dachu podkreślają sportowe ambicje, a masywny tył zdecydowanie i pewność siebie nowego Audi A3.

Przewaga dzięki prezencji
Dzięki smukłym reflektorom przód Audi A3 wyraża zdecydowanie i silny charakter. Wyraziste oblicze potęgują opcjonalne reflektory ksenonowe ze światłami do jazdy dziennej w technice LED lub reflektory doświetlające zakręty adaptive light z dynamiczną regulacją zasięgu. Lusterka zewnętrzne wzorem samochodów sportowych są osadzone na ramionach wtopionych w korpus drzwi.

Przewaga dzięki dynamice
Eleganckie, dzielone tylne światła, w połączeniu z reflektorami ksenonowymi w postaci diod LED, czynią A3 optycznie szerszym i bardziej płaskim. Zintegrowany z dachem spoiler podkreśla dynamikę i sportowy charakter tyłu.

Grupa Krotoski-Cichy Warszawa