Wybrane wyposażenie

Audi A8 L W12.

Wygoda podróżowania, komfort pracy, świadomy relaks. Wyposażenie Audi A8 L W12 znajdzie na każdą okoliczność właściwe rozwiązanie. Wybierz to, które Ci najbardziej odpowiada. Przekonaj się, że A8 L W12 to wyjątkowy samochód.

Asystent parkowania ze wskaźnikami obserwacji otoczenia
Asystent parkowania umożliwia szybkie, wygodne i bezpieczne parkowanie dzięki zaawansowanej kontroli manewru parkowania. System za pomocą czujników ultradźwiękowych wyszukuje wzdłuż bocznej granicy pasa ruchu optymalną przestrzeń do zaparkowania samochodu oraz oblicza idealny tor parkowania poprzecznego i równoległego. System automatycznie wykonuje manewry kierownicą.
Wyświetlacz Head-Up
Wszystko w polu widzenia. Wyświetlacz Head-up to innowacyjny system wspomagający kierowcę, który jeszcze kilka lat temu był zarezerwowany wyłącznie dla pilotów samolotów odrzutowych. System optyczny w oparciu o lusterka asferyczne wyświetla ważne parametry jazdy bezpośrednio w polu wiedzenia kierowcy.
Bang & Olufsen Advanced Sound System
Odbiór muzyki wszystkimi zmysłami. Nowoczesny system nagłaśniający Bang & Olufsen Advanced Sound otwiera przed pasażerami nowe horyzonty dźwiękowe. System perfekcyjnie wykorzystuje przestrzeń, design i najlepsze materiały, uwzględniając takie parametry jak akustyka silnika, szum powietrza i hałas toczenia.
Audi connect z opcją telefonu
Mobilność w sieci. Audi connect to aplikacje i rozwiązania stosowane w Audi, dające kierowcy dostęp do Internetu oraz infrastruktury zewnętrznej. Wykorzystując zaawansowane funkcje multimediów i rozrywki Audi connect zwiększa komfort i przyjemność jazdy.
Asystent jazdy nocnej
Bezpieczna jazda po zmroku. Asystent jazdy nocnej niezależnie od natężenia światła i barw rozpoznaje pieszych na poboczu drogi i wyświetla pojawiające się na drodze przeszkody na ekranie. Działanie asystenta pozwala zminimalizować ryzyko kolizji samochodu z pieszym.
Grupa Krotoski-Cichy Warszawa