Silna osobowość.

Audi A8 L W12.

Akcenty, które pobudzają zmysły. Dyskretnie wkomponowane w sportową całość. Zajmij miejsce w fotelu i poznaj komfort w nowym wymiarze. Odkryj tajemnice, które A8 L W12 kryje w sobie. Poczuj gigantyczną moc 12-cylindrowej jednostki napędowej. I przyspieszenie 4,6 sekundy, które wciska w fotel. Audi A8 L W12 - siła, którą cechuje spokój.

Estetyka i luksus. Wnętrze Audi A8 L W12.
Nowy wymiar luksusu. Siedzenia komfortowe obszyte szlachetną skórą gwarantują relaks i wygodę. Klimatyzacja 4-strefowa gwarantuje wszystkim pasażerom optymalną temperaturę wnętrza. Masaż relaksujący podnosi komfort jazdy. Wyposażony w elektryczną regulację fotel wypoczynkowy z tyłu w jedyny i niepowtarzalny sposób uprzyjemnia podróżowanie. Duża przestrzeń zapewnia swobodę ruchów, a stonowana barwa oświetlenia LED poprawia samopoczucie.
Akcenty, które budzą zachwyt. Nadwozie Audi A8 L W12.
Unikalne detale ze stali szlachetnej i chromu. Singleframe z gęstą strukturą użebrowania i emblematem W12. Ciekawy i zarazem elegancki. Wloty powietrza z chromowanym wypełnieniem. Lusterka zewnętrzne zdobione chromowanymi aplikacjami. Sylwetka emanująca pewność siebie. Reflektory diodowe Audi Matrix w wyposażeniu seryjnym. Ekskluzywny akcent - 20-calowe, 15-ramienne i częściowo polerowane obręcze ze stopu metali lekkich w ramach wyposażenia dodatkowego.
Oryginalne jak Ty sam. Wyposażenie Audi A8 L W12.
Szeroka gama wyposażenia Audi A8 L W12 sprawia, że każda chwila w podróży to niezwykłe doświadczenie. System nagłaśniający Bang & Olufsen Advanced Sound System ustanawia nowe standardy słuchania muzyki. Asystent jazdy nocnej rozpoznaje pieszych na poboczu drogi i wyświetla ich sylwetki na ekranie.
Prężny i wydajny. Silnik Audi A8 L W12.
Silnik Audi A8 L W12 zadziwia fenomenalnymi osiągami i jest przy tym niezwykle efektywny. Dzięki pojemności 6.3 l i technologii FSI ta imponująca jednostka napędowa dostarcza moc 368 kW i gwarantuje przyspieszenie 4,6 sekundy do 100 km/h.
Grupa Krotoski-Cichy Warszawa