Połączenie efektywności i satysfakcji z jazdy

Silnik TDI® w A7 Sportback

Doskonała wydajność - TDI® w Audi A7 Sportback
Silniki TDI® Audi z dużym momentem obrotowym przez cały zakres prędkości - przy stałym rozwoju mocy. Zredukowana emisja i oszczędna eksploatacja. Tak jak 3.0 TDI quattro: 235 kW (320 KM). Audi A7 Sportback osiąga prędkość maksymalną 250 km/h i przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 5,2 sekundy. W wersji "ultra" - z trzylitrowym silnikiem w konstrukcji V6 o mocy 160 kW (218 KM) i napędem przednim - samochód zużywa średnio zaledwie 4,7 litra paliwa na 100 kilometrów, co odpowiada 122 gramom CO2 na kilometr.
quattro® - stały napęd na cztery koła
Stały napęd quattro gwarantuje więcej przyjemności z jazdy samochodem - szczególnie na śliskich nawierzchniach. Jeśli koła jednej osi samochodu tracą przyczepność i powstaje zagrożenie, że zaczną buksować, siła napędowa w środkowym mechanizmie różnicowym przekierowywana jest na inne osie w sposób w pełni automatyczny i stały. Dzięki temu samochód ma lepsze przyspieszenie, prowadzenie boczne, poprawioną trakcję, większe bezpieczeństwo, a jego prowadzenie jest jeszcze przyjemniejsze.
tiptronic® - tak komfortowy, że można samodzielnie przełączać biegi
Automatyczna skrzynia biegów tiptronic umożliwia przełączanie biegów w każdej chwili. Łączy w sobie komfort automatycznej zmiany biegów ze znakomitą dynamiką jazdy. Podczas zmiany biegów następuje jedynie minimalna przerwa przekazywania siły napędowej.
Grupa Krotoski-Cichy Warszawa