Dynamika i siła

Silniki FSI® w A7 Sportback

Sprawne i wydajne - TFSI® w Audi A7 Sportback
Sportowa forma, którą widać i czuć: 3.0 TFSI quattro 245 kW (333 KM) w A7 Sportback. Na zamówienie samochód wyposażony może być w stały napęd na cztery koła quattro®. Aby moc była przenoszona tam, gdzie powinna. Na drogę. Pewność i zorientowanie na przyszłość. Jeszcze więcej dynamiki i zwinności umożliwia opcjonalny system ESP z elektroniczną blokadą mechanizmu różnicowego. Dzięki temu można trzymać się swojego pasa ruchu także przy bardzo sportowej jeździe. Stabilność wspierana jest za pomocą harmonijnie zintegrowanego spojlera tylnego. Po przekroczeniu 130 km/h wysuwa się on automatycznie - lub na życzenie po naciśnięciu guzika. Dla lepszych przyspieszeń i estetyki sportowej.
quattro® - stały napęd na cztery koła
Stały napęd quattro gwarantuje więcej przyjemności z jazdy samochodem - szczególnie na śliskich nawierzchniach. Jeśli koła jednej osi samochodu tracą przyczepność i powstaje zagrożenie, że zaczną buksować, siła napędowa w środkowym mechanizmie różnicowym przekierowywana jest na inne osie w sposób w pełni automatyczny i stały. Dzięki temu samochód ma lepsze przyspieszenie, lepsze prowadzenie boczne, poprawioną trakcję, większe bezpieczeństwo, a jego prowadzenie jest jeszcze przyjemniejsze.
S tronic® zapewnia podwójną oszczędność: czasu i energii
7-stopniowa przekładnia DSG S tronic to nie tylko połączenie dwóch przekładni, ale też sportowy charakter i wydajność. Wysoka sprawność i szybka zmiana biegów gwarantują jeszcze przyjemniejsze prowadzenie samochodu.
Grupa Krotoski-Cichy Warszawa