Wyjątkowa dynamika

Silniki TFSI® w A6 Limousine

Z mocy rodzi się pasja - TFSI® w Audi A6 Limousine
Benzynowe silniki w Audi A6 to synonim wyjątkowej wydajności i jeszcze lepszych osiągów dla niezmiennej dynamiki. 1.8 TFSI 140 kW (190 KM) w połączeniu z 6-biegową skrzynią manualną przyspiesza do 100km/h w zaledwie 7,9 sek. Wszystkie silniki TFSI spełniają najnowsze normy emisji spalin EU6.
quattro® - stały napęd na cztery koła
Stały napęd quattro gwarantuje więcej przyjemności z jazdy samochodem - szczególnie na śliskich nawierzchniach. Jeśli koła jednej osi samochodu tracą przyczepność i powstaje zagrożenie, że zaczną buksować, siła napędowa w środkowym mechanizmie różnicowym przekierowywana jest na inne osie w sposób w pełni automatyczny i stały. Dzięki temu samochód ma lepsze przyspieszenie, lepsze prowadzenie boczne, poprawioną trakcję, większe bezpieczeństwo, a jazda nim jest jeszcze przyjemniejsza.
S tronic® zapewnia podwójną oszczędność: czasu i energii
7-stopniowa przekładnia DSG S tronic to nie tylko połączenie dwóch przekładni, ale też sportowy charakter i wydajność. Wysoka sprawność i szybka zmiana biegów gwarantują jeszcze przyjemniejsze prowadzenie samochodu.
tiptronic® - dynamiczny i komfortowy
Automatyczna przekładnia umożliwia błyskawiczną zmianę przełożenia w każdej sytuacji. Łączy komfort pracy skrzyni automatycznej z wyjątkową dynamiką. Każda zmiana przebiega z minimalną utratą momentu obrotowego.
Grupa Krotoski-Cichy Warszawa