Fascynacja na wielu płaszczyznach.

Nowe Audi A6 Limousine

Innowacyjne technologie, progresywny design i rozbudowane możliwości konfiguracji wyposażenia. Nowe Audi A6 łączy te wartości w wyjątkowej sportowo-eleganckiej symbiozie. Wielofunkcyjność i komfort tworzy nowy rozdział motoryzacji.

Systemy wspomagające
Dla jeszcze większego bezpieczeństwa i wygody.

Większość wypadków w ruchu ulicznym spowodowana jest błędami ludzkimi. Skutki wypadków mogą zostać w wielu przypadkach zredukowane przez nowoczesne systemy wspomagające. Audi wspiera kierowców w bezpiecznej podróży do celu szeregiem technologii. Systemy wspomagające współpracują ze sobą dla zwiększenia możliwości samochodu i wygody Twojej podróży.
Reflektory diodowe Audi Matrix
Silny strumień Innowacji.

Z innowacyjnymi światłami diodowymi Audi Matrix - noc staje się dniem. Nowa technologia reflektorów Audi zapewnia barwę światła zbliżoną do dziennej. Zakręty są wzorcowo oświetlone, a samochody nadjeżdżające z naprzeciwka automatycznie rozpoznawane. Strumień światła nowego Audi A6 jest dostosowany do sytuacji na drodze. Umożliwia to szereg czujników, kamera, a także pojedynczo wyłączane, innowacyjnie ułożone diody LED.
Bang and Olufsen Advanced Sound System
Fascynujący dźwięk w wyjątkowym stylu.

Bang and Olufsen zapewnia najlepszą jakość dźwięku i wrażenia rodem z sali koncertowej. 14 głośników, w tym głośnik centralny i subwoofer dbają o fascynujące doznania dźwięku surround.
Silniki
Wyjątkowa dynamika i wybitna efektywność.

Silniki nowego Audi A6 wyróżniają się wyjątkową efektywnością - zarówno diesel, jak i silniki benzynowe. Wybierz zgodnie ze swoimi potrzebami i stylem jazdy.
Grupa Krotoski-Cichy Warszawa