Najpiękniejszy sposób, by podążać własną drogą.

Audi A6 allroad quattro

Podążać drogami, którymi podążają inni? Nie w Audi A6 allroad quattro. To samochód gotowy na nowe wyzwania. Między innymi dzięki funkcji adaptive air suspension. Sterowane elektronicznie zawieszenie pneumatyczne z regulacją tłumienia drgań i wstrząsów dostosuje pojazd do każdej sytuacji.

Imponujący i niezależny.

Reflektory diodowe Audi Matrix
Silny strumień Innowacji.

Z innowacyjnymi światłami diodowymi Audi Matrix - noc staje się dniem. Nowa technologia reflektorów Audi zapewnia barwę światła zbliżoną do dziennej. Zakręty są wzorcowo oświetlone, a samochody nadjeżdżające z naprzeciwka automatycznie rozpoznawane. Strumień światła nowego Audi A6 jest dostosowany do sytuacji na drodze. Umożliwia to szereg czujników, kamera, a także pojedynczo wyłączane, innowacyjnie ułożone diody LED.
Sylwetka Audi A6 allroad quattro
Ekskluzywne akcenty.

Napięte krawędzie, poszerzone błotniki oraz wyrazista osłona Singleframe wykonana w optyce aluminium - to niektóre cechy Audi A6 allroad quattro. Do tego osłona podwozia na całej rozpiętości zderzaków. Sylwetka auta jest zaakcentowana także przez spoiler dachowy oraz relingi. Wyjątkowy, przewidziany jedynie dla modelu Audi A6 allroad quattro, specjalny, brązowy lakier w odcieniu Java.
Silniki
Wyjątkowa dynamika i wybitna efektywność.

Silniki nowego Audi A6 allroad quattro wyróżniają się wyjątkową efektywnością - zarówno diesel, jak i silniki benzynowe. Wybierz zgodnie ze swoimi potrzebami i stylem jazdy.
Wnętrze Audi A6 allroad quattro
Droga pod kontrolą.

Wskaźnik kąta nachylenia wyświetla położenie samochodu na wzniesieniach i zboczach. Dzięki niemu zachowasz kontrolę nad pojazdem nawet na nierównym terenie. Funkcja asystenta zjazdu ze wzniesienia umożliwia zachowanie stałej prędkości na stromych odcinkach, a elektroniczny system stabilizacji toru jazdy ESP dba o pewne trzymanie się drogi w każdych warunkach.
Siła tkwi w dodatkach
Audi A6 allroad quattro ma wszystko, czego potrzebujesz.

Design Audi A6 allroad quattro koncentruje się miedzy innymi na osłonie chłodnicy Singleframe, reflektorach, wlotach powietrza i zderzakach. Pod maską: nowe warianty silnika, które sprawiają, że Audi A6 allroad quattro jest jeszcze silniejszy i wydajniejszy, a także całkowicie nowa skrzynia biegów S tronic. Nowością jest również nawigacja MMI navigation plus z funkcją MMI touch, która wykorzystuje nową platformę techniczną z procesorem graficznym Tegra 30 marki Nvidia. Audi connect transmituje dane w technologii LTE.
Grupa Krotoski-Cichy Warszawa