Wnętrze Audi A5 Sportback.

Elegancja i sportowy charakter.

Wnętrze Audi A5 Sportback emanuje elegancją i sportowym duchem. Jego stylistyka jest pełna harmonii, a jednocześnie posiada intrygujący, żywy charakter. Najwyższa jakość materiałów wykończeniowych idzie w parze ze znakomitym poziomem wykonania. Każdy, kto choćby zajrzy do wnętrza Audi A5 Sportback, od razu dostrzega najwyższą jakość każdego detalu.

Wysokiej jakości kokpit
Komfort prowadzenia zapewnia seryjnie dostępna 3-ramienna sportowa kierownica obszyta skórą, podobnie jak obszyta skórą, ergonomiczna dźwignia zmiany biegów.

Wbudowane innowacje
Nowe rozwiązania oferuje również opcjonalny system nawigacji MMI® Navigation plus. Jest on obsługiwany intuicyjnie za pomocą umieszczonego w konsoli przycisku ze zintegrowanym dżojstikiem lub za pomocą komend głosowych. Nawigacja MMI® Navigation plus wyposażona jest w 7-calowy kolorowy wyświetlacz z funkcją prezentacji map drogowych w obrazie trójwymiarowym, zaś na twardym dysku znajduje się dodatkowa pamięć umożliwiająca nagrywanie i gromadzenie plików muzycznych i multimedialnych. W samochodzie znajduje się także zintegrowany hotspot WLAN. Możliwe jest także korzystanie z wielu usług Audi connect.

Komfort i przestrzeń
Cztery lub opcjonalnie pięć miejsc siedzących gwarantuje komfort i optymalną pozycję siedzącą. Na życzenie dostępne są wentylowane i ogrzewane siedzenia komfortowe z przodu. Nowe, żywe kolory tapicerki dodają stylistyce świeżej energii, natomiast skóra Feinnappa, którą obszyte są siedzenia, zapewnia większy komfort podróżowania. Nadzwyczaj dużo miejsca mają pasażerowie siedzący z tyłu. Długie podróże stają się prawdziwą przyjemnością.

Przestronny i zmienny
Bagażnik o szerokości 1000 mm jest przestronny, zaś dzięki asymetrycznie składanemu i dzielonemu oparciu tylnych siedzeń jego powierzchnię można zwiększyć z 480 do 1283 litrów. Specjalny otwór pośrodku oparcia z pokrowcem do przewozu nart lub deski snowboardowej ułatwia przewóz długich przedmiotów. Wszystko zostało zaprojektowane po to, by myśl o żadnej podróży nie spędzała snu z powiek.

Grupa Krotoski-Cichy Warszawa