Wygląd zewnętrzny Audi A5 Coupé.

Coupe o zdecydowanym wyglądzie.

Czy jest coś bardziej ekscytującego niż premiera? Pierwsze spojrzenie, pierwsze naciśnięcie na gaz, pierwszy zakręt, pierwsza podróż. By dostarczyć tych wszystkich wrażeń, Audi prezentuje szczególny samochód - Audi A5 Coupé. Samochód, który jak żaden inny wytycza nowe kierunki, urzeczywistnia nowe idee i pomysły. To właśnie one sprawiają, że podczas każdej kolejnej jazdy Audi A5 Coupé odczuwasz takie same ekscytujące wrażenia, jak za pierwszym razem.

Sportowa elegancja
Audi A5 Coupé fascynuje oryginalnymi proporcjami. Opadający profil przodu, zamaszysta linia dachu to atrybuty sportowej elegancji. Wyrazisty tył, wzmocniony szerokim zderzakiem, podkreśla zdecydowany charakter i dynamiczną sylwetkę samochodu. Dopełnienie tej stylistyki stanowi bogata paleta lakierów oraz szeroki wybór obręczy i opon w rozmiarach od 17 do 20 cali.

Precyzyjne linie
Subtelnie modelowana linia przodu i maska silnika o zdecydowanej, trójwymiarowej formie podkreślają zdecydowany charakter Audi A5 Coupé. Osłona chłodnicy Singleframe w nowej stylistyce przykuwa spojrzenia za sprawą oryginalnie ukształtowanych poprzeczek Zaprojektowane od nowa zostały również dostępne na życzenie reflektory ksenonowe, w których zintegrowano innowacyjne światła do jazdy dziennej w postaci pasa świetlnego w technice LED. Nowy kształt zyskały także reflektory przeciwmgielne.

Tył, który robi wrażenie
Z tyłu punkt kulminacyjny eleganckiej sylwetki A5 Coupé stanowią światła, które również zyskały nową formę; biegnąca wzdłuż drzwi linia boczna przecina je i przechodzi płynnie w linię krawędzi zderzaka.

Grupa Krotoski-Cichy Warszawa