Wnętrze Audi A5 Coupé.

Elegancja i sportowy charakter.

Wnętrze Audi A5 Coupé emanuje elegancją w sportowym stylu. Jego harmonijna i spójna stylistyka tworzy wyjątkową atmosferę. Wyszukane materiały akcentują najwyższą jakość wykonania, którą dostrzega się i czuje w każdym detalu.

Wysokiej jakości kokpit
Dostępna w wyposażeniu standardowym trójramienna sportowa kierownica oraz gałka dźwigni skrzyni biegów obszyte są skórą i charakteryzują się ergonomiczną budową, zapewniając wygodną obsługę.

Innowacje
Udoskonalona została dostępna opcjonalnie nawigacja MMIR Navigation plus. System jest obsługiwany joystickiem, wyposażony w 7-calowy kolorowy ekran wysokiej rozdzielczości, na którym prezentowane są mapy w formacie trójwymiarowym oraz twardy dysk, na którym można zapisać pliki muzyczne i multimedialne. Na życzenie w połączeniu z telefonem samochodowym Bluetooth online dostępne są usługi Audi connect. Obejmują one między innymi hotspot WLAN, nawigację z użyciem obrazów z Google Earth lub informacje drogowe online.

Komfort i sportowy charakter
Każda sekunda spędzona we wnętrzu Audi A5 Coupé to niezapomniana chwila. Gwarantują ją komfortowe siedzenia pokryte ekskluzywną tkaniną, szlachetnymi gatunkami skór lub najwyższej jakości tapicerką Alcantara/skóra. Na życzenie dostępne są wentylowane siedzenia z przodu z funkcją aktywnego chłodzenia i ogrzewania.

Przepełniony światłem nastrój
Jazdę uprzyjemni sterowany elektrycznie dach panoramiczny, wyposażony dodatkowo w manualną regulację rolety przeciwsłonecznej, który dostępny jest w ramach wyposażenia dodatkowego.

Grupa Krotoski-Cichy Warszawa