Wygląd zewnętrzny Audi A5 Cabriolet

Więcej wrażeń: nowe wyzwania

Są chwile, które przeżywamy wiele razy. A jednak za każdym razem wydaje się, że to coś całkiem nowego. Ponieważ wszystko staje się nagle bardziej intensywne. Ponieważ odczuwamy i przeżywamy więcej niż zwykle.

Jazda nowym A5 Cabriolet należy właśnie do takich chwil. To chwile, w których zwyczajne przemienia się w niezwyczajne. I jednocześnie czujemy, że Audi A5 Cabriolet to coś więcej niż nowy kabriolet - to nowe wyzwanie.

Wyjątkowa sylwetka
Pierwszą ekscytującą podróż odbywają nasze oczy, kiedy muskają bryłę Audi A5 Cabriolet. Długi rozstaw osi, wydłużona maska silnika i krótkie zwisy to detale, które podkreślają dynamiczne linie nadwozia nawiązujące do stylistyki Coupé.

Miękki składany dach
Wspaniała prezencja, zarówno z odkrytym, jak i zamkniętym w pełni automatycznym miękkim dachem. Pełne otwarcie dachu trwa zaledwie 15 sekund. Czynność tę można wykonać nawet podczas jazdy - przy prędkości do 50 km/h.

Dach izolujący akustycznie
Udoskonaloną wersją dachu standardowego jest dach o dodatkowych walorach wytłumiających, dostępny na życzenie. Redukuje on hałas tak efektywnie, że kierowca i pasażerowie mogą w pełni oddać się radości podróżowania. Dach posiada dwa dodatkowe, wewnętrzne światła diodowe z tyłu.

Pewność siebie
Nowe, dostępne w wyposażeniu standardowym, reflektory ksenonowe ze światłami do jazdy dziennej w postaci pasa świetlnego w technice LED wyrażają zdecydowanie i pewność siebie Audi A5 Cabriolet. Wyrazisty przód i horyzontalna linia tyłu wzmacniają to wrażenie. Samochód roztacza aurę ekskluzywności, także dzięki elementom wykonanym na wysoki połysk.

Grupa Krotoski-Cichy Warszawa