Wnętrze Audi A5 Cabriolet

Intensywne wrażenia

Intensywne wrażenia podczas jazdy czynią z Audi A5 Cabriolet samochód, który działa na zmysły. Jego ekscytujący wygląd znajduje swe odbicie we wnętrzu. Wystarczy jedno spojrzenie, by dostrzec wyrafinowaną stylistykę, ekskluzywny charakter i funkcjonalność.

Wygodna podróż
Wygodę zapewniają dostępne na życzenie ogrzewane przednie fotele komfortowe z funkcją wentylacji i ogrzewaniem odcinka szyjnego i głowy, wyposażone w automatyczne podajniki pasów bezpieczeństwa. Miłym akcentem uprzyjemniającym jazdę pasażerom podróżującym z tyłu jest zintegrowany z tylnym siedzeniem uchwyt na kubek.

Niepowtarzalna atmosfera
Wyszukane materiały emanują atmosferą elegancji i podkreślają perfekcję wykonania. Każdy szczegół kokpitu cechuje się ergonomią i łatwym dostępem.

Jeszcze większa przyjemność jazdy
Najlepszym przykładem optymalnego dostosowania do potrzeb kierowcy jest opcjonalny system nawigacji MMI® Navigation plus. Na kolorowym wyświetlaczu o wysokiej rozdzielczości prezentowane są mapy w formacie trójwymiarowym a w połączeniu z telefonem samochodowym online z Bluetooth także obrazy z Google Earth. Na twardym dysku można zapisać pliki muzyczne i video. To na wypadek, gdyby oprócz podziwiania krajobrazów oczekiwali Państwo w podróży dodatkowych atrakcji.

Grupa Krotoski-Cichy Warszawa