Wygląd zewnętrzny Audi A4 Limousine

Wyznacznik postępu

Wiele się zmieniło, ale jedna rzecz pozostała bez zmian: Audi A4 Limousine jest bez wątpienia typowym Audi. Jest jednak czymś więcej, niż tylko pojazdem. To samochód z wyjątkową osobowością i z jakością na poziomie spotykanym zazwyczaj tylko w wyższej klasie samochodów.

Charyzmatyczne oblicze
Linia przodu, nawiązująca do litery V, znajduje swoją kulminację w osłonie chłodnicy Audi Singleframe w szarym kolorze. Umieszczone po obu stronach zderzaka wloty powietrza i reflektory przeciwmgielne harmonijnie wtapiają się w całość nadwozia.

Techniczne dzieło sztuki
Opcjonalnie dostępne, zaprojektowane na nowo smukłe reflektory ksenonowe nie tylko doskonale się prezentują, lecz kryją w sobie także najnowocześniejszą technikę - zza przejrzystej obudowy agresywne spojrzenie rzucają światła do jazdy dziennej w postaci pasa świetlnego w technice LED.

Czysta linia
Klasyczna sylwetka limuzyny zdominowana jest przez dynamiczne linie nadwozia. Rozciągnięta linia boku i wyrafinowany przód optycznie wydłużają samochód, nadając mu dodatkowej dynamiki. Muskularne nadwozie zdradza zdecydowanie sportowy charakter a wydłużona linia dachu podkreśla elegancję i styl Audi A4 Limousine.

Grupa Krotoski-Cichy Warszawa