Wnętrze Audi A4 Limousine

Wysoka jakość i funkcjonalność

Wiele informacji i dużo miejsca we wnętrzu z inteligentnie zaprojektowanym kokpitem. Różnorodne detale podwyższają poziom jakości i funkcjonalności. Liczne możliwości wyposażenia pozwalają pokazać różnorodne oblicza Audi A4 Limousine. To samochód który jest takim samym indywidualistą jak Ty.

Wysokiej jakości chromowane aplikacje
Przełączniki świateł, klimatyzacji, pokrętło MMI®, dysze wentylacji, przyciski regulacji lusterek zewnętrznych, przyciski sterowania szybami oraz osłona dźwigni zmiany biegów są ozdobione chromowanymi aplikacjami.

Zachwycające wnętrze
Nowe kolory wnętrza i aplikacje dekoracyjne pokryte lakierem połyskującym w kolorze stalowo - szarym lub brązowym oraz dostępne na życzenie elementy z aluminium Trigon wprowadzają sportowe akcenty do wnętrza Aplikacje dekoracyjne ze szlachetnech gatunków drewna, na przykład drewno jesion Naturell, wyglądają wyjątkowo elegancko.

Fotele komfortowe z funkcją wentylacji
Dostępne w wyposażeniu dodatkowym przednie fotele komfortowe z funkcją wentylacji dzięki swym wyjątkowym właściwościom i optymalnemu kształtowi pozwolą cieszyć się niecodziennym luksusem i komfortem. Zarówno siedziska, jak i oparcia przednich siedzeń posiadają funkcję chłodzenia i ogrzewania.

Komfortowa klimatyzacja 3-strefowa
Trójstrefowa klimatyzacja automatyczna (wyposażenie dodatkowe) oferuje wszystkim uczestnikom podróży niezależną regulację temperatury i strumienia powietrza. Specjalny czujnik analizuje natężenie promieni słonecznych, odpowiednio dostosowując temperaturę. Czujnik jakości powietrza i funkcja automatycznego przełączania na obieg zamknięty oraz filtr pyłków i innych substancji szkodliwych jeszcze bardziej poprawiają klimat wnętrza.

MMI® Navigation plus
Opcjonalny system MMI® Navigation plus został poddany dalszym modyfikacjom. Teraz jest on obsługiwany pokrętłem z przyciskiem w formie joysticka lub poleceniami głosowymi. System MMI Navigation plus obejmuje między innymi wysokiej jakości 7-calowy kolorowy wyświetlacz prezentujący trójwymiarowe mapy oraz twardy dysk, na którym można zapisać również pliki muzyczne. W połączeniu z telefonem samochodowym online z Bluetooth dostępnych jest wiele usług Audi connect*, takich jak hotspot WLAN, nawigacja przy użyciu obrazów z Google Earth lub informacja drogowa online.

* usługi Audi connect są dostępne jedynie na podstawie umowy z operatorem sieci telefonii komórkowej i w ramach zasięgu danej sieci, są związane z dodatkowymi kosztami (opłaty i rozliczenia zgodnie z umową z operatorem); z uwagi na dużą objętość danych zaleca się umowę z operatorem sieci telefonii komórkowej przewidującą nieograniczony dostęp do Internetu; więcej informacji dostępnych jest u operatorów telefonii komórkowej.

Grupa Krotoski-Cichy Warszawa