Zapierający dech i fascynujący.
Audi A3 Limousine

Nowa definicja wersji Limousine. Audi A3 Limousine łączy w sobie elegancję z charakterem Coupé. Niska i płynna linia dachu nadaje sylwetce dynamiki, a muskularne i napięte powierzchnie nadwozia dodają jego prezencji zdecydowania i pewności siebie. Mocno wyprofilowane błotniki z wyraźnymi nadkolami efektownie podkreślają koła, dostępne w maksymalnym rozmiarze 19 cali. Jednym z wyróżniających elementów wyposażenia jest wirtualny kokpit Audi, teraz dostępny już w klasie kompakt. Odkryj innowację w wielu odsłonach.

Wirtualny kokpit Audi
Szersza perspektywa: dzięki wirtualnemu kokpitowi Audi, wszystkie kluczowe informacje są zawsze w zasięgu wzroku kierowcy. 12,3-calowy wyświetlacz oferuje dwa tryby prezentacji danych. Klasyczny – przy którym wskaźniki przypominają tradycyjne zegary analogowe oraz tryb infotainment, gdzie wskaźniki schodzą na boczny plan, a eksponowana jest środkowa przestrzeń, wyświetlająca np. mapę nawigacji.
Reflektory diodowe Audi Matrix
Noc staje się dniem. Dostępne jako opcja, reflektory diodowe Audi Matrix zapewniają jasne i równomierne oświetlenie drogi. Poszczególne diody załączają się lub gasną zależnie od sytuacji, tak aby w każdym momencie oświetlenie drogi było jak najbardziej precyzyjne. Diody posiadają dodatkowo 64 poziomy jasności. Światło padające na znaki drogowe ma ograniczoną siłę, aby odbijając się od nich, nie oślepiało kierowcy. Kierunkowskazy z dynamicznym sposobem sygnalizowania zostały zainstalowane także z tyłu.
Wyposażenie w nowym Audi A3 Limousine
W kwestii wyposażenia standardowego, Audi A3 Limousine ustawia poprzeczkę wysoko. Reflektory xenon plus na każde warunki pogodowe, z nowym charakterystycznym wzorem; interfejs Bluetooth oraz radio MMI z 7-calowym wyświetlaczem. Wszystko to jedynie przykłady wyposażenia standardowego tego modelu.
Silniki
Wszystkie silniki zainstalowane w modelach A3 i S3 gwarantują zwinną, dynamiczną i wydajną jazdę. Model A3 oferuje zakres mocy od 85 kW (116 KM) z silnikiem TDI 1.6, aż do 140 kW (190 KM) – w przypadku wersji TFSI 2.0. Dostępne są trzy silniki benzynowe i trzy wysokoprężne. Dzięki użyciu jednostki TFSI 1.0, w serii A3 po raz pierwszy zastosowano silnik 3-cylindrowy. Ta kompaktowa jednostka napędowa generuje moc 85 kW (115 KM) i od 2000 do 3500 obr./min, przy momencie obrotowym 200 Nm. Modele S3, dzięki jednostce TFSI 2.0, są zdolne wytworzyć moc 228 kW (310 KM). W połączeniu z przekładnią S tronic, są w stanie dostarczyć 400 Nm w zakresie od 2000 do 5400 obr./min.
Grupa Krotoski-Cichy Warszawa