Audi
Centrum Łódź
Zadzwoń: 42 205 04 46
Odbierz swoje Audi na wakacje

Letnia wyprzedaż w Audi Centrum Łódź
Największy wybór Audi dostępnych od ręki
zobacz ofertę

Zostaw swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy.

Dział sprzedaży

Małgorzata Nąckiewicz
Doradca ds. Sprzedaży
785 021 565
malgorzata.nackiewicz@audicentrumlodz.pl

Sebastian Chudzik
Doradca ds. Sprzedaży
508 390 654
sebastian.chudzik@audicentrumlodz.pl

Damian Michalak
Doradca ds. Sprzedaży
785 556 991
damian.michalak@audicentrumlodz.pl

Gero Albers
Doradca ds. Sprzedaży
785 559 688
gero.albers@audicentrumlodz.pl

Konrad Filipowicz
Doradca ds. Sprzedaży
785 501 456
konrad.filipowicz@audicentrumlodz.pl

Marcin Lorkowski
Doradca ds. Sprzedaży
785 504 536
marcin.lorkowski@audicentrumlodz.pl

Jakub Kadziak
Doradca ds. Sprzedaży
785 503 598
jakub.kadziak@audicentrumlodz.pl