Sportowy charakter i stylistyka

Przyjemność dynamicznej jazdy

Właśnie podjąłeś ważną decyzję: Audi należy do ciebie. Teraz musisz podjąć kolejną: jak przystosować pojazd, by odzwierciedlał twoją osobowość i spełniał twe oczekiwania? Odpowiedzią na to pytanie są Oryginalne części Audi - zarówno ich stylistyka jak i funkcjonalność sprawi, że nadasz swojemu pojazdowi własny charakter. Podkreśl jego dynamiczną linię dodatkowymi pakietami stylistycznymi oraz nadaj mu unikatowy wygląd obręczami kół wykonanymi ze stopu metali lekkich.

Atletyczny wygląd
Pakiet do jazdy terenowej Audi Q5 "offroad"

Moc połączona z dynamiczną stylistyką - to pierwsze wrażenie, które wywołuje Audi Q5. Można je wzmocnić jeszcze bardziej dzięki pakietowi do jazdy terenowej Audi Q5 "offroad". Pięć osobno dobranych pakietów wyposażenia Oryginalnych akcesoriów Audi jeszcze bardziej wzmacniają wizerunek mocy pojazdu. Nakładki poszerzające nadkola nadają mu atletyczny wygląd, a listwy na drzwiach zapewniają dodatkową ochronę. Przednia i tylna osłona podwozia, a także dostępne jako wyposażenie dodatkowe progi boczne ze stali szlachetnej dopełniają całości wizerunku. Pakiet do jazdy terenowej może zostać wzbogacony o sportowe końcówki rur wydechowych, wykonane z pokrytej chromem stali szlachetnej.

Listwy drzwiowe
Pokryte lakierem metalicznym Stone Grey, zabezpieczają dolną część drzwi, chroniąc je przed uderzeniami kamieni lub innymi uszkodzeniami. Dzięki swej szerokości nadają pojazdowi niezwykłego wyglądu.

Nakładki poszerzające nadkola
Poszerzone nadkola każdego z czterech kół, pokryte lakierem metalicznym Stone Grey, podkreślają wyjątkową stylistykę pojazdu, a także zapewniają dodatkową ochronę jego bocznych powierzchni.

Zderzak przedni
Lakierowany na kolor nadwozia zderzak przedni uzupełniony jest osłoną chłodnicy z pionowymi, chromowanymi listwami i spoilerem pokrytym lakierem metalicznym Stone Grey. Całości pakietu dopełnia dodatkowa ochrona podwozia, wykonana ze stali szlachetnej.

Zderzak tylny
Nakładka tylnego zderzaka pokryta jest lakierem metalicznym Stone Grey, co podkreśla dynamikę pojazdu, a w połączeniu z osłoną ze stali nierdzewnej ochrania tylną część podwozia.

Progi boczne
Progi boczne, wykonane ze stali szlachetnej, sprawią, że twoje Audi stanie się wygodniejsze i bardziej funcjonalne. Dzięki nim łatwiej np. zamontować bagażnik dachowy czy załadować do niego torby podróżne. Dodatkowe nakładki gumowe zapewniają stopom pewne oparcie na stopniach. Każdy z nich wytrzymuje obciążenie do 200 kg.

Sportowe końcówki rur wydechowych
Sportowe końcówki rur wydechowych połyskują chromową powłoką. Dostępne są dla wszystkich modeli z silnikami czterocylindrowymi. Uwaga: w przypadku wyboru pakietu, prosimy o zwrócenie się do partnera Audi, który poinformuje o ewentualnych ograniczeniach w montowaniu jego elementów.

Efekt rzucający się w oczy
Pakiet stylistyczny "Czerń i biel"

Nadaj swemu pojazdowi sportowego charakteru dzięki zastosowaniu modnej bieli - w pakiecie stylistycznym "Czerń i biel" dla Audi TT Coupé. Niezwykły kontrast czerni i bieli przemieni Audi TT Coupé w pojazd łatwo wpadający w oko. Pakiet stylistyczny "Czerń i biel" dostępny jest dla modelu Audi TT Coupé 2.0 TFSI.

Pakiet stylistyczny "Czerń i biel" dla modelu Audi TT Coupé 2,0 TFSI składa się z następujących komponentów:

  • spoilera przedniego zderzaka w kolorze białym Ibis
  • tylnego dyfuzora w kolorze czarnym Brilliant
  • spoilera na pokrywę bagażnika: pokrytego czarnym lakierem Brilliant, umocowanego na kolumnach w kolorze białym Ibis
  • progów bocznych w kolorze białym Ibis
  • obudów zewnętrznych lusterek w kolorze czarnym Brilliant
  • osłon nawiewu w kolorze czarnym Brilliant
  • osłony chłodnicy w kolorze czarnym Brilliant
  • sportowych końcówek rur wydechowych
  • obręczy kół ze stopu metali lekkich, 5-ramiennych, czarnych, dostępnych w rozmiarze 9 J x 19 przystosowanych do opon 255/35 R 19.

Pakiet nie może być łączony z pakietem S line, hakiem holowniczym, a także nie może być oferowany w innych modelach prócz TT Coupé 2,0 TFSI.

Stylistyka przyciągająca pełne podziwu spojrzenia
Obręcze kół ze stopu metali lekkich z oferty Oryginalnych akcesoriów Audi

Każda z obręczy ze stopu metali lekkich dostępnych w ofercie oryginalnych części Audi jest zaprojektowana specjalnie z myślą o wybranych modelach. Nasi styliści są nie tylko jednym z ogniw procesu powstawania pojazdu, ale także mają za zadanie osiągnąć doskonałe współbrzmienie stylistyki obręczy z wyglądem zewnętrznym pojazdu. Taka podejście sprawia, że każdy pojazd Audi staje się wyjątkowym indywidualistą.

Konfigurator wyboru obręczy pozwoli na zorientowanie się w naszej ofercie obręczy kół wykonanych ze stopu metali lekkich. Można w nim również przymierzyć wybrane obręcze do konkretnego modelu Audi.

Dobierz dodatki do swojego Audi

Cztery metalowe nakrętki ochronne zaworu z logo Audi

Kontakt

Grupa Krotoski-Cichy Warszawa